[ATR] Technika

Storti Dunker T1 (80 KM)

Data publikacji:

Kolejna włoska marka znana z produkcji wozów paszowych to firma Storti. W kategorii wozów o pojemności 12 m³ posiada model Dunker T1 (80 KM).

Jest to ciągniony wóz jednoosiowy z jednym pionowym ślimakiem przeznaczony do pracy w małych i średnich gospodarstwach. Za napęd odpowiada przekładnia 2-biegowa, sterowanie przekładnią z kabiny ciągnika jest jako wyposażenie opcjonalne. Wyładunek paszy odbywa się przez otwór wysypowy lub przenośnik taśmowy. Do wyposażenia wozu serii Dunker zalicza się również: niezależny układ hydrauliczny, elektroniczny system wagowy (sensory systemu ważącego  zamontowane są niezależnie od zbiornika i ramy wozu paszowego, przez co zwiększa się ich trwałość, a proces ważenia jest dużo dokładniejszy), mechaniczne lub hydrauliczne przeciwnoże, programowalny moduł Activ Cutter służący do kontroli pracy hydraulicznych przeciwnoży oraz hydraulicznie sterowana stopa podporowa.

Więcej o wozach paszowych tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.