Technika

Stoll transformuje rolnictwo poprzez innowacje

Data publikacji:

Niemiecka firma Stoll od wielu już lat należy do wiodących na świecie producentów ładowaczy czołowych, która dzięki skupieniu na tym sektorze oraz licznym innowacjom produktowym odnosi sukcesy na rynku. Szeroki zakres dystrybucji, fachowe doradztwo, dostęp do wysokiej jakości części oraz szybki serwis są domeną Stoll. Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej wymyślanie!

Stoll stale poszerza swoją ofertę produktową, wprowadzając jednocześnie wiele innowacyjnych rozwiązań, które następnie definiują standardy rynkowe. Precyzja i komfort użytkowania są doceniane przez rolników.

W pełni automatyczny system wjeżdżania i wyjeżdżania dla ładowacza czołowego 

Użytkownicy osprzętu rolniczego oczekują, że będzie on łatwy w obsłudze, a ponadto zapewni oszczędność czasu pracy. Idąc tą drogą, firma Stoll opracowała swój w pełni automatyczny system wjeżdżania i wyjeżdżania dla ładowacza czołowego, który sprawia że nie ma już potrzeby wysiadania z kabiny kierowcy w celu doczepienia i odczepienia ładowacza czołowego. Tak ważne uproszczenie tej z pozoru błahej procedury znacząco minimalizuje czas potrzebny na uzbrojenie ciągnika, ponadto bezpośrednio zwiększa poziom bezpieczeństwa dla operatora.

Inżynierowie Stoll opracowali innowacyjny system, który działa w pełni automatycznie gdzie ładowacz czołowy blokuje się bez ingerencji użytkownika na osprzęcie ciągnika za pomocą siłownika sworzniowego. Przewody hydrauliczne i elektryczne również łączą się i rozłączają automatycznie. Aby ładowacz czołowy mógł zostać bezpiecznie ustawiony, podpory postojowe wsuwają się i wysuwają się hydraulicznie. Wygląda to może jak magia, ale tak prezentuje się i takie możliwości daje dziś prawdziwa inżynieria.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.