Nowości

Stallkamp - W środku zbiornika

Data publikacji:

Dzięki rozwojowi technologii na rynku zaczynają się pojawiać urządzenia o niespotykanych możliwościach. Odwiedzający stoisko Stallkamp podczas targów EuroTier byli miło zaskoczeni. Korzystając z okularów VR, potencjalni klienci mogli zajrzeć do środka nowego zbiornika wozu asenizacyjnego.

Przy pomocy 360-stopniowej kamery zarejestrowano widok zbiornika gnojowicy przed napełnieniem. W ten sposób zainteresowana osoba może zajrzeć bezpośrednio do zbiornika ze stali szlachetnej o średnicy 29 m, wysokości 7 m i przyjrzeć się takim detalom, jak połączenia śrubowe czy sposób uszczelnienia.
W trakcie EuroTier firma Stallkamp zaprezentowała także szeroką gamę modeli do rozmaitych zastosowań z zakresu technologii pomp i mieszadeł, a także nowych technik separacji, od prasy ślimakowej o mocy od 2 kW począwszy, poprzez maszyny z 5,5 kW, aż po separator z żeliwa.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.