Sprzedaż ciągników w I kawartale 2020 - Wirus niestraszny

Data publikacji:

Sprzedaż ciągników rolniczych w Polsce w I kwartale 2020 r. jest na znacznie wyższym poziomie niż w pierwszych trzech miesiącach 2019 r. Wystarczy rzut oka na dane z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK), które wskazują, iż w tym czasie klienci (rolnicy, przedsiębiorcy, samorządy lokalne itp.) zarejestrowali aż 2018 szt. nowych ciągników rolniczych. Wolumen rynku po styczniu-marcu br. jest wyższy o 35% niż w analogicznym okresie 2019 r. (w marcu 2020 r. na przekór pandemii koronawirusa zarejestrowano 801 nowych ciągników rolniczych, czyli o 15,1% więcej niż w marcu 2019 r.).

Wystarczy rzut oka na dane z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK), które wskazują, iż w tym czasie klienci (rolnicy, przedsiębiorcy, samorządy lokalne itp.) zarejestrowali aż 2018 szt. nowych ciągników rolniczych. Wolumen rynku po styczniu-marcu br. jest wyższy o 35% niż w analogicznym okresie 2019 r. (w marcu 2020 r. na przekór pandemii koronawirusa zarejestrowano 801 nowych ciągników rolniczych, czyli o 15,1% więcej niż w marcu 2019 r.).

Zamów raport

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 07/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.