[ATR] Aktualności Serafin

Sprawny załadunek

Data publikacji:

Podkrakowskie przedsiębiorstwo Serafin, specjalizujące się w dystrybucji nowoczesnej techniki rolniczej, ogrodniczej, komunalnej i budowlanej, ma wiele do zaoferowania również w zakresie sprzętu wykorzystywanego w przechowalnictwie zboża.

W kategorii przenośników i podnośników materiałów sypkich uwagę zwraca m.in. wyróżniający się bardzo solidnym wykonaniem wyrzutnik ziarna.

Wyrzutniki ziarna firmy Serafin wykonane są z blachy ocynkowanej, przez co w ich przypadku można realnie mówić o długim i bezkorozyjnym użytkowaniu. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach - T1S i T2, o maksymalnej wydajności odpowiednio 100 i 150 m³/h. Pierwszy z nich, wyposażony w silnik o mocy 11 kW, ma kosz zasypowy o wymiarach 600x670 mm (część leja kosza ocynkowana ogniowo) i charakteryzuje się wyrzutem na odległość do 22 m (maksymalna wysokość 7 m). Model T1S dostępny jest w trzech wariantach: standardowym, na wąskiej ramie i stacjonarnym. Standardowo urządzenie ma pas olejoodporny, zaś na życzenie również konstrukcję wykonaną ze stali kwasoodpornej (blachy o grubości 3 i 5 mm) i zwiększającą wydajność pracy obrotnicę poruszaną elektrycznie.

Z kolei model T2, ze standardowym silnikiem o mocy 18,5 kW (opcja - 22 kW), wyposażony został w kosz zasypowy o wymiarach 1180x1000 mm i cechuje się większą wydajnością - maksymalny wyrzut na odległość 25 m (wysokość do 8 lub 10 m - z dostępną na życzenie mocniejszą jednostką napędową).
Firma Serafin ma w swojej ofercie również wyrzutniki obrotowe, które można zagregatować z przenośnikami ślimakowymi lub taśmowymi = promień rozrzutu wynosi od 4 do 10 m.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.