Aktualności

Sprawniejszy proces kredytowy

Data publikacji:

Bank BNP Paribas cyfryzuje proces kredytowy dla średnich i dużych przedsiębiorstw rolnych. W pierwszym kroku wprowadza wnioskowanie online. Z czasem cała ścieżka zostanie przeniesiona do Internetu. Nowy proces będzie dostępny zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów, zapewniając im oszczędność czasu i wygodę.

    Sprawniejszy proces kredytowy

Od połowy kwietnia rolnicy z sektora MŚP, którzy będą chcieli uzyskać kredyt w Banku BNP Paribas, mają do dyspozycji wygodny eWniosek. Rozwiązanie to sprawia, że wszyscy rolnicy w banku, zarówno reprezentujący mniejsze gospodarstwa, jak i duże, mają możliwość składania wniosku kredytowego drogą elektroniczną.

Proces rozpoczyna się po stronie doradcy banku, który udostępnia klientowi formularz do uzupełnienia. Wniosek będzie tak skonfigurowany, aby pojawiały się w nim pytania adekwatne do konkretnej sytuacji podmiotu ubiegającego się o kredyt. Dane trafią bezpośrednio do systemu przeliczającego zdolność kredytową, co przyspieszy cały proces. Raz wprowadzone dane klient będzie mógł wykorzystywać, wypełniając kolejne wnioski w przyszłości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.