Technika

Sprawdzony dostawca czyli Bepco Polska

Data publikacji:

Grupa Bepco jest jednym z liderów na rynku części zamiennych i akcesoriów. Renomowane przedsiębiorstwo bazuje na ponad 60-letnim doświadczeniu na rynkach europejskich.

Nieustannie powiększa przy tym ofertę asortymentową, obejmującą już teraz ponad 130 tys. pozycji. Firma Bepco od przeszło dwóch lat ma jedną ze swoich spółek zależnych oraz powierzchnię magazynową również w Polsce.

W ofercie Bepco warto zwrócić uwagę na produkty marek: Glassinter (8 tys. rodzajów szyb) i AGV (30 tys. części do kombajnów). Asortyment firmy Bepco jest jednak znacznie szerszy i obejmuje też: części silnikowe, części elektryczne, części przeniesienia napędu, części do kabiny i nadwozia, narzędzia, filtry, hamulce, zaczepy, części układu kierowniczego, części hydrauliczne oraz akcesoria. Dzięki temu Bepco może poszczycić się statusem kompleksowego dostawcy w zakresie części do ciągników i kombajnów, co w istotny sposób ułatwia współdziałanie np. z dużymi dilerami - daje to gwarancję realizacji wszystkich zamówień u jednego dostawcy.

Bogata oferta produktów to jedno, nie mniej ważne jest jednak stałe jej udoskonalanie. W przypadku firmy Bepco odpowiada za to Dział Rozwoju Produktu w Belgii, który stale poszukuje optymalnych rozwiązań produktowych, przy zachowaniu akceptowanego stosunku ceny do jakości produktów. Polityka firmy zakłada intensywne wsparcie partnerów biznesowych, stwarzając im możliwości do częstego kontaktu z ekspertami Bepco oraz do bezpiecznego lokowania środków w najlepiej rotujący asortyment spełniający wysokie rynkowe standardy. Firma Bepco duży nacisk kładzie również na szkolenie swoich partnerów w siedzibie głównej - przekazywana jest im tam merytoryczna wiedza oraz przedstawiany proces produkcji lub pozyskania części poprzez jej zastosowanie i możliwość naprawy. Istotnym elementem szkoleń jest prezentacja precyzyjnego doboru części, co zapewnia wydłużenie ich żywotności, a także wpływa na spełnienie oczekiwań klientów ostatecznych.

Oferowane przez firmę Bepco produkty - dostępne w coraz większej ilości na rynku polskim - oznaczane są rysunkiem czerwonego traktora i napisem Bepco,które zdaniem Bepco Parts stanowią rękojmię wysokiej jakości i niezawodności. Potwierdzają ją m.in. testy wytrzymałościowe przeprowadzane w laboratoriach Bepco i nie tylko.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.