[ATR] Aktualności PIGMiUR

Spotkajmy się w Ostródzie na Mazurskim Agro Show

Data publikacji:

W dniach 8-9 lutego amatorzy nowoczesnej techniki rolniczej zawitają do Centrum Targowo-Konferencyjnego w Ostródzie, gdzie odbędzie się szósta edycja targów Mazurskie Agro Show. Podobnie jak w latach poprzednich również teraz, w przededniu kolejnego sezonu, zostanie zaprezentowana najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu. Swoje stoisko mieć będzie również redakcja atr express - serdecznie zapraszamy na stoisko nr 20 w hali 5/6.

 

Organizator targów zapowiada po raz kolejny rekordową liczbę wystawców - podczas nadchodzącej edycji swoją ofertę przedstawi ok. 250 firm - nie tylko producentów maszyn i urządzeń rolniczych, ale również producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej. O randze tej imprezy świadczą też rzesze zwiedzających - co roku największą wystawę w północno-wschodniej części kraju odwiedza ok. 42 tys. osób.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.