Aktualności

Spotkajmy się w Ostródzie na Mazurskim Agro Show

Data publikacji:

W dniach 8-9 lutego amatorzy nowoczesnej techniki rolniczej zawitają do Centrum Targowo-Konferencyjnego w Ostródzie, gdzie odbędzie się szósta edycja targów Mazurskie Agro Show. Podobnie jak w latach poprzednich również teraz, w przededniu kolejnego sezonu, zostanie zaprezentowana najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu. Swoje stoisko mieć będzie również redakcja atr express - serdecznie zapraszamy na stoisko nr 20 w hali 5/6.

 

Organizator targów zapowiada po raz kolejny rekordową liczbę wystawców - podczas nadchodzącej edycji swoją ofertę przedstawi ok. 250 firm - nie tylko producentów maszyn i urządzeń rolniczych, ale również producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej. O randze tej imprezy świadczą też rzesze zwiedzających - co roku największą wystawę w północno-wschodniej części kraju odwiedza ok. 42 tys. osób.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.