Aktualności

Spory wzrost rynku ciągników w Bułgarii

Data publikacji:

Bułgaria jest również jednym z nielicznych rynków, które odnotowały plusy za rok 2022. W bałkańskim kraju liczba nowo zarejestrowanych ciągników wspięła się o prawie 9% do 1418 sztuk.

    Spory wzrost rynku ciągników w Bułgarii

Z tego lider rynku John Deere (wzrost o 3,8%) dostarczył ok. 19,3%. Case IH (wzrost o 29,2%) zapewnił sobie prawie 11% rynku i przeskoczył z czwartego na drugie miejsce. Siostrzana marka New Holland (spadek o 11,2%) sprzedała natomiast mniej ciągników niż przed rokiem i musiała zadowolić się trzecią pozycją. Kubota (spadek o 21,3%) również traci na znaczeniu i spada na czwarte miejsce, a za nią plasują się Lamborghini (wzrost o 19%) i Deutz-Fahr (wzrost o 50%), dwie marki z grupy SDF, które odnotowały znaczne zyski. Z drugiej strony kompaktowe ciągniki LS (-11,3%) z Korei Południowej tracą nawet dwucyfrowo.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.