Specjaliści w każdym calu z JMK

Data publikacji:
magazyn opon
plac

Jednym z największych na naszym rynku dostawców opon do wszelkich pojazdów silnikowych jest firma JMK z siedzibą w wielkopolskim Wolsztynie. Spółka oferuje swoim klientom szeroki asortyment ogumienia – od motocyklowego, poprzez rolnicze, aż do ogumienia specjalistycznego do maszyn kopalnianych, drogowych i wózków widłowych. Mocna pozycja na rynku to głównie efekt stałego podnoszenia jakości usług oraz ciągłego poszerzania oferty, której istotną część stanowią produkty firmy Alliance Tire Group.

Firma JMK jest największym i zarazem najstarszym dystrybutorem opon Alliance na rynku polskim. Opony Alliance gwarantują najlepszy stosunek jakości do ceny i zapewniają użytkownikom wysoką niezawodność przy niskim współczynniku zużycia. – Oprócz nowości technicznych pamiętamy o zaspokojeniu wszystkich spotykanych na polskim rynku potrzeb użytkowników, rozmaitości maszyn i ich zastosowań. W rolnictwie są to opony do ciągników o małych, średnich i dużych mocach, i spotykamy tu opony w technologii. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 12/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.