[ATR] Technika

Spec od rotacyjnych Banrol

Data publikacji:

Firma Banrol rozpoczęła swoją działalność w 1995 r. W zasadzie od zawsze jako przedsięwzięcie wielopokoleniowe, w województwie świętokrzyskim, w niewielkiej miejscowości Konary. Pan Bogdan Bania, właściciel firmy, postawił na produkcję kosiarek rotacyjnych dwubębnowych o różnych szerokościach roboczych.

Na każdym z bębnów zamontowane są trzy lub cztery noże tnące. Ciekawym rozwiązaniem kosiarek rotacyjnych jest dołączony do nich roztrząsacz pokosu. Krawędź talerza roboczego jest wzmocniona spawem, co dodatkowo gwarantuje ochronę talerza oraz wysoką wytrzymałość. Przeciwbieżne obroty bębnów układają skoszoną trawę w pokos. Wszystkie komponenty kosiarek są polskiej produkcji. Banrol udziela również rocznej gwarancji na każdy wyprodukowany przez siebie sprzęt. – Warto dodać, ze dostęp do części zamiennych jest ogólnodostępny i znormalizowany. Z powodzeniem można je nabyć w najbliższym punkcie składu maszyn. Każde urządzenie opuszczające linię produkcyjną jest zaopatrzone w certyfikat WE. Wszystko musi być dokładnie spasowane i tak też jest. Dbamy cały czas, by wprowadzać nowoczesne rozwiązania technologiczne – podkreśla Sylwia Sendrowicz, córka właściciela firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 02/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.