Technika

Solan - Do sadzenia i pielenia

Data publikacji:

Plantatorów niestroniących od sprzętu krajowego powinny zainteresować sadzarki i pielniki firmy Solan. Zaczynający przed laty od prostych tarczowo-chwytakowych sadzarek do ziemniaków producent z Lublina oferuje obecnie bogaty asortyment sadzarek do wielu roślin warzywnych, owoców, ziół, krzewów oraz materiału szkółkarskiego, a także maszyn do pielęgnowania plantacji rzędowych, eliminujących w znacznym stopniu pracę ręczną oraz umożliwiających wydajną i ekonomiczną uprawę przyjazną dla środowiska.

Atutem rodzinnego przedsiębiorstwa, którego początki sięgają roku 1981, jest wieloletnie doświadczenie w rolnictwie. Dzięki temu lubelska firma doprowadziła swoje maszyny, tak pod względem jakości, jak i rozwiązań technicznych (w tym opatentowanych), do poziomu pozwalającego im konkurować z wyrobami największych producentów na rynku, a także umożliwiającego objęcie ich 3-letnią gwarancją.

Gwiazdy w rzędzie

Solan oferuje szeroki asortyment pielników, wzbogacany z biegiem lat o kolejne, wielofunkcyjne maszyny, w tym pielniki z podsiewaczami nawozu czy z kierowanymi sekcjami, pozwalającymi uniknąć uszkodzeń roślin rosnących w nierówno zasadzonych rzędach. Wraz z zapotrzebowaniem na chemiczne zwalczanie chwastów w międzyrzędziach ofertę uzupełnił pielniko-opryskiwacz, wyposażony w specjalne obrotowe osłony, pozwalające bezpiecznie opryskiwać. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.