Aktualności

SM MLEKPOL - Odkrycie roku

Data publikacji:

SM MLEKPOL ma powody do świętowania. Ta znana spółdzielnia mleczarska z Grajewa kolejny już raz otrzymała tytuł DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Odkrycie Roku. Nagrodzony produkt to krążki serowe do smażenia i grillowania. W 2016 r. przyznano jej go serek śmietankowy Łaciaty do smarowania.

Tytuł DOBRA MARKA – Jakość, Zaufanie, Renoma przyznawany jest najbardziej innowacyjnym, najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Już po raz ósmy w redakcji Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz redakcji Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej przeprowadzono badania mające określić wartość, aktywność i rozpoznawalność poszczególnych marek na rynku.
Wprowadzenie na rynek nowego produktu było odpowiedzią na oczekiwania konsumentów, którzy dopominali się takiego rodzaju sera, który nadawałby się do smażenia i grillowania.  Mlekpolowskie  krążki sera dojrzewającego powstały, jak wszystkie sery tej firmy, z najlepszego polskiego mleka.

www.raportrolny.pl/red

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.