Skuteczny oprysk z MMAT

Skuteczny oprysk z MMAT

Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w produkcji rozpylaczy płaskostrumieniowych dla rolnictwa firmy MMAT Agro Technology z Gronówka koło Leszna sprawia, iż oferowane produkty wyróżniają się wysoką jakością. Zwracają na to szczególną uwagę - w rozmowie z Grzegorzem Antosikiem - Wojciech Mikołajczak, właściciel firmy oraz Adam Thiel, odpowiedzialny w firmie MMAT za sprzedaż, doradztwo i marketing.

Na początek proszę przybliżyć pokrótce historię firmy MMAT Agro Technology.
Wojciech Mikołajczak: Firma MMAT powstała w 1994 r. - założył ją mój ojciec Marian Mikołajczak. Jak zatem widać, teraz działamy już w drugim pokoleniu, choć firma nie zmieniła przedmiotu swojej działalności. Od początku bazujemy na produkcji rozpylaczy dla rolnictwa, które stanowią główną gałąź naszej firmy. Przez minione ćwierć wieku udało się nam wprowadzić na rynek szereg interesujących produktów, począwszy od rozpylaczy płaskostrumieniowych, które swego czasu stanowiły przełomowe rozwiązanie na rynku polskim, po rozpylacze wirowe, antyznoszeniowe i eżektorowe.

Na jakie rynki zbytu trafiają produkty MMAT?
Adam Thiel: W ostatnich latach opieramy się przede wszystkim na sprzedaży za pośrednictwem dilerów. Sprzedaż detaliczna stanowi niewielki ułamek naszej działalności. MMAT skupia się na produkcji i promocji w kraju. Swoją działalność koncentruje głównie na rynku polskim...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 02/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę


Reklama
Powiązane artykuły