Technika

Skuteczny oprysk z MMAT

Data publikacji:

Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w produkcji rozpylaczy płaskostrumieniowych dla rolnictwa firmy MMAT Agro Technology z Gronówka koło Leszna sprawia, iż oferowane produkty wyróżniają się wysoką jakością. Zwracają na to szczególną uwagę - w rozmowie z Grzegorzem Antosikiem - Wojciech Mikołajczak, właściciel firmy oraz Adam Thiel, odpowiedzialny w firmie MMAT za sprzedaż, doradztwo i marketing.

Na początek proszę przybliżyć pokrótce historię firmy MMAT Agro Technology.
Wojciech Mikołajczak: Firma MMAT powstała w 1994 r. - założył ją mój ojciec Marian Mikołajczak. Jak zatem widać, teraz działamy już w drugim pokoleniu, choć firma nie zmieniła przedmiotu swojej działalności. Od początku bazujemy na produkcji rozpylaczy dla rolnictwa, które stanowią główną gałąź naszej firmy. Przez minione ćwierć wieku udało się nam wprowadzić na rynek szereg interesujących produktów, począwszy od rozpylaczy płaskostrumieniowych, które swego czasu stanowiły przełomowe rozwiązanie na rynku polskim, po rozpylacze wirowe, antyznoszeniowe i eżektorowe.

Na jakie rynki zbytu trafiają produkty MMAT?
Adam Thiel: W ostatnich latach opieramy się przede wszystkim na sprzedaży za pośrednictwem dilerów. Sprzedaż detaliczna stanowi niewielki ułamek naszej działalności. MMAT skupia się na produkcji i promocji w kraju. Swoją działalność koncentruje głównie na rynku polskim...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 02/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.