Technika Silosy i suszarnie

Silosy Mepu ze stożkiem wewnętrznym

Data publikacji:

Znany producent maszyn i urządzeń do przyjęcia, transportu, przechowywania i suszenia ziarna, fińska firma Mepu konsekwentnie rozwija swoją szeroką ofertę w zakresie silosów. Najnowszym produktem w portfolio są silosy ze stożkiem wewnętrznym 30°.

    Silosy Mepu ze stożkiem wewnętrznym

Nowe zbożowe silosy są dostępne o pojemności od 117 do 355 m³. Ich cechą charakterystyczną jest stożek wewnętrzny 30°, który jest dostępny z płaskim dnem lub perforowanym dnem wentylacyjnym. Dodatkowo można również zamontować boczne kanały napowietrzające. Wśród możliwych opcji są również: ślimaki wyładowcze i przenośniki, wspornik przenośnika (maksymalne obciążenie 600 kg), platforma konserwacyjna i drabiny do włazu, wskaźniki poziomu ziarna, a także perforowane kanały do napowietrzania. Co ważne, w stożek wewnętrzny można także uzbroić starsze silosy płaskodenne. 

Warto przy tym dodać, iż firma Mepu nie tylko projektuje, ale i realizuje projekty. Firma oferuje również profesjonalny montaż, z którego odbiorcy chętnie korzystają, mimo że akurat samo wznoszenie silosów Mepu nie sprawia wielkich trudności.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.