Siewniki punktowe - Nowe i najnowsze

Data publikacji:
Siewniki punktowe
siewnik
siewnik
siewnik
siewnik
siewnik
siewnik

W technice siewu punktowego można zaobserwować nieustanny postęp, choć zmiany mają bardzo zróżnicowany charakter i dokonują się zarówno na poziomie szczegółowych, często istotnych rozwiązań technicznych, jak i na poziomie modernizacji czy rozszerzania asortymentu, w odpowiedzi na rosnące potrzeby użytkowników. Przestawiamy niektóre nowe i najnowsze propozycje czołowych producentów, które znalazły zastosowanie w już oferowanych siewnikach precyzyjnych.

Niezależnie od specyfiki zmian i stopnia ingerencji w konstrukcje maszyn, wprowadzane rozwiązania zmierzają generalnie do zapewnienia jeszcze wyższej wydajności, przy zachowaniu maksymalnej dokładności, do jeszcze większej uniwersalności w zakresie wysiewu rodzajów nasion, a także do doskonalenia towarzyszących siewowi zabiegów, takich jak aplikacja nawozów czy środków ochrony roślin.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.