Nowości

Sierra Max Pro - nowa opona wyprodukowana w BKT

Data publikacji:

Zaprojektowana do wyposażenia pojazdów terenowych ATV, Sierra Max Pro to opona radialna o specjalnym, szerszym śladzie. Umożliwia to płynniejszą jazdę i zoptymalizowaną przyczepność boczną i przednią

Trakcja jest niezbędną cechą i nie może jej brakować w jakimkolwiek zastosowaniu lub w jakimkolwiek terenie. Z tego powodu BKT wyposażył Sierra Max Pro w specjalne solidne występy, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić bardzo dobrą trakcje i solidną przyczepność do podłoża. Ta opona zapewnia dobre osiągi w każdym rodzaju terenu, od najtwardszego i najbardziej zwartego po luźny.  

Sierra Max Pro została zaprojektowana tak, aby zagwarantować bardzo komfortową jazdę, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo oraz pełną kontrolę nad sterowaniem i jazdą. Nowy produkt BKT pojawia się na rynku w rozmiarze AT 27 X 11 R 14. A rozmiar AT 25 x 8 R 12 jest już w fazie rozwoju, dołączając wkrótce do i tak już dużego portfolio opon BKT.

Firma posiada jedną z najszerszych gam produktów na rynku, obejmującą ponad 2700 dostępnych opon.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.