[ATR] Aktualności Santander Leasing

Sfinansowane inwestycje Santander Leasing na poziomie 3347 mln zł

Data publikacji:
Mariusz Włodarczyk, dyrektor zarządzający Santander Leasing.

Firma Santander Leasing w pierwszym półroczu sfinansowała inwestycje na poziomie 3347 mln zł, rejestrując przy tym wzrosty w dynamice finansowania praktycznie każdej kategorii z segmentu pojazdów (prawie +72% r/r) oraz maszyn i urządzeń (ponad +23% r/r).

– Covid-19 dla wszystkich był głównym wyzwaniem poprzedniego roku i jak widać, jego skutki w pierwszym półroczu jeśli chodzi o realizację inwestycji zostały w znaczący sposób wyhamowane. Miały na to wpływ m.in. realizowane przez nas rozwiązania pomocowe czy oferowane w ciągu ostatniego roku środki w ramach tzw. tarcz antykryzysowych dla przedsiębiorców, którzy po okresie recesji od początku tego roku rozwijają się i tym samym wykazują większą skłonność do inwestowania – podkreśla Mariusz Włodarczyk, dyrektor zarządzający Santander Leasing.

– Na nasze wyniki wpływ miała ścisła współpraca z partnerami w ramach programów finansowania fabrycznego, jak i z Santander Bank Polska w zakresie obsługi wspólnych klientów, a także elastyczne rozwiązania zaoferowane dla klientów i partnerów biznesowych – dodaje.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.