[ATR] Technika sfamasz

Sfamasz - Kompleksowo do owoców, warzyw i kwiatów.

Data publikacji:

Istniejąca od blisko 40 lat firma Sfamasz, mieszcząca się w Bełchowie pod Skierniewicami, specjalizuje się w dwóch podstawowych branżach. Podstawowym kierunkiem działania jest wykonawstwo obiektów w systemie: konstrukcji stalowej oraz obudowy z płyty warstwowej wraz z montażem u klienta takich obiektów jak hale produkcyjne, magazynowe, chłodnicze itp. Drugi kierunek produkcji stanowią maszyny oraz całe linie technologiczne dla sektora sadowniczego, warzywniczego i kwiaciarskiego.

Kolejny to produkcja i serwis regałów wysokiego składowania oraz wykonawstwo ekranów akustycznych. Sfamasz świadczy oprócz tego usługi w zakresie robót ślusarskich, spawalniczych, obróbki wiórowej oraz gięcia blach.
Producent może pochwalić się bogatym asortymentem urządzeń przeznaczonych dla producentów i przetwórców warzyw - od rozładunku, przez mycie i osuszanie, po selekcję, sortowanie i kalibrację. - Oferta w tym zakresie jest bardzo różnorodna i obejmuje kosze rozładunkowe, bunkry, zasobniki, podajniki pryzmujące i dozujące, przenośniki taśmowe, wywrotnice do skrzyniopalet, separatory, czyszczarki, obcinacze szczypioru, płuczki i osuszarki, sortownice wałkowe i rolkowe, przenośniki selekcyjne, a także maszyny do formowania redlin. Poza tym ilość możliwych specyfikacji jest praktycznie nieograniczona. Obejmuje bowiem z jednej strony maszyny standardowe, takie jak np. obcinacz szczypioru, z drugiej zaś pozycje zindywidualizowane, czego przykładem jest choćby zasobnik dozujący o pojemności 10 ton marchewki zrobiony na specjalne zamówienie według potrzeb jednego z naszych  Konitów – mówi Przemysław Uczciwek z działu sprzedaży firmy Sfamasz. – Chętnie przy tym korzystamy z sugestii naszych klientów - wśród ostat...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 24/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.