[ATR] Aktualności

Setny ciągnik Steyr po trzech latach

Data publikacji:
Setny ciągnik Steyr po trzech latach od agroperfekt

Karolina i Piotr Kołodziejscy.

Ciągnik Steyr 4110 Multi po raz pierwszy trafił do gospodarstwa rolnego w Polsce. Przekazana klientowi nowa maszyna jest zarazem setnym egzemplarzem ciągnika Steyr sprzedanym przez firmę Agroperfekt z Kisielic, która od 2020 r. jest dilerem tej marki, od stycznia również na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Jubileuszowym dla firmy Agroperfekt egzemplarzem ciągnika marki Steyr był model 4110 Multi z 3,6-litrowym silnikiem FPT o mocy maksymalnej 110 KM (automatyczna przekładnia typu Powershift 32 x 32 ze sprzęgłem Power Clutch, pompa hydrauliczna o maksymalnym wydatku 80 lub 100 l/min). Nabyli go Karolina i Piotr Kołodziejscy, którzy prowadzą rodzinne gospodarstwo uprawowe i hodowlane o powierzchni 50 ha w m. Susz koło Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Są oni nowymi klientami - zarówno firmy Agroperfekt, jak i marki Steyr, a Piotr Kołodziejski mówi, że o wyborze zdecydowało kilka argumentów.

– Bliskość naszego gospodarstwa od siedziby firmy Agroperfekt odegrała kluczową rolę, gdyż znajduje się w pobliżu jej magazynu; zachęcające były również rekomendacje, które otrzymaliśmy od innych klientów firmy. W swoich opiniach wspominali oni o profesjonalnym i niezawodnym dziale sprzedaży, co możemy również potwierdzić po naszych doświadczeniach z tą firmą. Atrakcyjne finansowanie zaoferowane przez CNH Industrial Capital również pomogło w przekonaniu nas, że jesteśmy u odpowiedniego dilera i kupujemy odpowiedni ciągnik

– przekonuje rolnik. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.