Aktualności

„Serwis na medal” - Kto będzie najlepszy?

Data publikacji:

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jest pomysłodawcą i organizatorem konkursu „Serwis na medal”, który odbywa się co dwa lata. Tegoroczny będzie już piątym z kolei. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego zakładu serwisowego maszyn rolniczych w 2017 r., ale także zaakcentowanie roli i znaczenia serwisu technicznego w eksploatacji maszyn rolniczych, propagowanie usług serwisowych jako ważnego obszaru działalności gospodarczej, a także stymulowanie rozwoju zakładów serwisowych.

W konkursie mogą uczestniczyć zakłady , które prowadzą działalność gospodarczą w zakresie obsługi technicznej maszyn rolniczych i dysponują odpowiednio wydzielonymi i wyposażonymi stanowiskami. Chętni do rywalizacji mają czas do 15 maja, aby przesłać odpowiednio  wypełnione ankiety. Konkurs, podobnie jak do tej pory, będzie przebiegał dwuetapowo. Po przesłaniu ankiet  komisja wybierze pięciu finalistów. Wybrane zakłady będą wizytowane przez komisję konkursową, która zweryfikuje informacje zawarte w dokumentach złożonych w pierwszym etapie i przeprowadzi dodatkową ankietę, a na koniec wskazany pracownik serwisu zmierzy się z testem teoretycznym.  Trzej finaliści  czyli najlepsze zakłady serwisowe otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.