[ATR] Nowości Joskin

Seria Joskin Advantage coraz szersza

Data publikacji:
Seria Joskin Advantage coraz szersza

Zapoczątkowany w 2019 r. program produkcji maszyn z serii Advantage okazał się dla firmy Joskin dużym sukcesem. Z jednej strony dał klientom firmy możliwość zakupu wysoko wydajnego, doskonale wyposażonego sprzętu, z drugiej dzięki charakterystyce produkcji seryjnej pozwolił na ograniczenie ponoszonych kosztów. Advantage to obecnie wysokiej klasy maszyny w cenie produktów standardowych.

Program Advantage nadal się rozwija, a to dzięki wprowadzaniu nowych modeli różnych maszyn. Montaż seryjny pozwala z kolei na znaczne oszczędności w produkcji. Mniejsze są bowiem koszty surowców, praca jest bardziej wydajna dzięki zastosowaniu procesów zautomatyzowanych. Wystarczy tylko wspomnieć, iż w ciągu trzech lat fabrykę Joskin opuściło ponad 4 tys. maszyn z serii Advantage. To dokładnie pokazuje, jak duże jest zainteresowanie użytkowników i że jest przyszłość dla tego programu.

Pełna oferta sprzętowa dostępna także w Internecie

Asortyment produktowy maszyn serii Advantage cały czas się powiększa. W ciągu ostatnich kilku miesięcy dodano wiele nowych pozycji, takich jak przyczepa uniwersalna Drakkar, wóz asenizacyjny Volumetra, rozrzutnik obornika Tornado, wywrotka budowlana Trans-KTP, wywrotka rolnicza Trans-CAP oraz spulchniarka łąkowa Scariflex. Najnowszymi maszynami są natomiast przyczepy belowe Wago i rozrzutniki obornika Ferti-Space2.

Firma Joskin aktywnie korzysta również z możliwości, jakie daje współczesna technologia teleinformatyczna. W tym celu stworzyła oficjalną stronę internetową dotyczącą właśnie oferty maszyn serii Advantage. Można tam zapoznać się z szeroką gamą produktową ponad 100 maszyn, takich jak wozy asenizacyjne, aplikatory, wywrotki, rozrzutniki czy przyczepy do przewozu bel. Specjalne  filtry ułatwiają natomiast bezpośrednie znalezienie konkretnej maszyny dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Poruszanie się w wirtualnym środowisku daje duże korzyści. Można wstępnie zdefiniować interesującą użytkownika serię maszyn, liczbę osi, ładowność, parametry robocze itd. Na stronie przedstawiono także ogólne informacje dotyczące poszczególnych serii maszyn, ich opcje wyposażenia, zdjęcia i ceny katalogowe. Po zapoznaniu się z taką ofertą można już bezpośrednio skontaktować się z lokalnym dilerem dla uzyskania dalszych informacji oraz finalizowania transakcji.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.