[ATR] Aktualności

Serafin Maszyny - Otwarci na klienta

Data publikacji:

Podkrakowskie przedsiębiorstwo Serafin, specjalizujące się w dystrybucji nowoczesnej techniki rolniczej, ogrodniczej, komunalnej i budowlanej, już po raz trzeci zaprosiło swoich klientów i partnerów na Dni Otwarte. Tegoroczną edycję, zorganizowaną 25-26 maja w miejscowości Skała, położonej niecałe 10 km od siedziby w Przybysławicach, firma postanowiła uświetnić oficjalną prezentacją nowej hali magazynowo-produkcyjnej, inwestycji niezwykle ważnej dla swojego rozwoju. W tym roku w imprezie wzięli też udział wyjątkowi goście - specjalnie na Dni Otwarte przyjechali przedstawiciele firm Digga i Japa, reprezentowanych na naszym rynku przez firmę Serafin.

Frekwencja i pogoda dopisały, a licznie przybyli goście mogli oczywiście nie tylko zwiedzić nową halę w Skale, którą firma prezentowała z nieskrywaną dumą, lecz także zapoznać się z bogatą ofertą produktową, również podczas pokazów. Ponieważ firma dba o zacieśnianie relacji z klientami, imprezie jak zwykle towarzyszyła nieskrępowana, doskonała atmosfera, smaczny poczęstunek i atrakcje nie tylko dla dzieci.

Dynamiczne pokazy

Rzecz jasna uczestnicy Dni Otwartych nie zjawili się w Skale jedynie z powodu miłej atmosfery czy smacznego grilla, lecz aby dowiedzieć się co nieco o maszynach i osprzętach, a zwłaszcza przyjrzeć się ich pracy. Nie zawiedli się również pod tym względem, bo firma Serafin przygotowała z partnerami szeroki program pokazów dedykowany dla różnych branż - budowlanej, ogrodniczej, brukarskiej czy komunalnej. Na pierwszy ogień poszły maszyny ogrodnicze, w tym kosiarki samojezdne i ciągniki jednoosiowe Grillo, karczownice i glebogryzarki separacyjne R2, których efektowne prezentacje zgromadziły liczną widownię. Następnie do akcji wkroczył osprzęt hydrauliczny marki Dynaset, w tym myjki uliczne i pompy szlamowe. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się także pokaz pracy wydajnych i bezpiecznych kombajnów fińskiej marki Japa do produkcji drewna opałowego.
Zaprezentowano również osprzęt dla budowlanki, w tym chwytaki firmy Hunklinger do układania kostki brukowej oraz wiertnice do gruntu i koparki łańcuchowe australijskiej firmy Digga, które doskonale sprawdziły się także w ciężkim, kamienistym gruncie. Z tym i innym asortymentem współpracowały uniwersalne kompaktowe ładowarki przegubowe fińskiej marki Avant, od lat plasujące się w czołówce maszyn tego typu i pozostające wizytówką oferty firmy Serafin. Wielokrotnie nagradzane maszyny (m.in. Złoty Medal tegorocznych targów Polagra-Premiery dla innowacyjnej elektrycznej ładowarki Avant E6 z technologią litowo-jonową, o mocy 14,5 kW i udźwigu 900 kg) wyróżniają się dużymi możliwościami przy niewielkich gabarytach i masie oraz wyjątkowo bogatym wyborem dostępnego osprzętudla różnych branż.

SS

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.