Nowości

Seko - Pasza na trzech kołach

Data publikacji:

Duże gospodarstwa z silosowym systemem produkcji kiszonek, zainteresowanych zakupem samojezdnych wozów paszowych, powinny z bliska przyjrzeć się najnowszym propozycjom firmy Seko. Włoski producent wprowadził do oferty maszyny trzykołowe Mustang - o napędzie spalinowym i Pony - z silnikiem elektrycznym.

Paszowozy samojezdne Mustang mają szybki i wydajny poziomy zespół mieszająco-rozdrabniający, charakteryzujący się niewielką wysokością (nieco ponad 2,5 m) i szerokością (około 2,1 m), co pozwala je stosować również w ciasnych oborach starszego typu. Zwracająca uwagę efektownym wyglądem seria Mustang obejmuje 4 modele o pojemności 11, 13, 15 i 17 m³, wyposażonych w silnik JCB o mocy 81 kW/110 KM, zgodny z normą Stage IIIB. Cechujące się niezłą zwrotnością (promień skrętu od 4,27 do 4,73 m) maszyny, mają konstrukcję przegubową: zbiornik znajduje się na dwukołowej tylnej części, a silnik i kabina – na jednokołowej przedniej. Ponieważ są to maszyny typowo podwórzowe ich prędkość jazdy jest niewielka, tylko do 6 km/h.

Pony na prąd

Niewielkimi rozmiarami może pochwalić się - również trzykołowy - wóz paszowy Pony z silnikiem elektrycznym. Maszyna o pojemności 5, 7, 9 i 11 m³, również ma poziomy system mieszania. Najnowsze samojezdne wozy paszowe firmy Seko wyposażone są w nowy komputer wagowy SK400 czy też programowalny komputer, w którym można zapisać 15 receptur składających się z 15 komponentów. Komponenty znajdują się na liście w pamięci komputera, co ułatwia tworzenie receptur. Wysoki komfort pracy podkreśla duży, podświetlany wyświetlacz oraz intuicyjne menu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.