[ATR] Aktualności

SDF Polska - Nowy dyrektor generalny

Data publikacji:

Grupa SDF poinformowała o mianowaniu z początkiem maja br. Roberta Brzozowskiego na stanowisko CEO/dyrektora generalnego oraz członka zarządu filii SDF w Polsce.

Nowy dyrektor ma 44 lata i jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia MBA. Z branżą maszyn rolniczych jest związany od 20 lat, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, m.in. pracując na kierowniczych stanowiskach w działach handlowych koncernów produkujących maszyny rolnicze oraz budowlane (w ostatnim czasie dyrektor sprzedaży marki New Holland, wcześniej w Marubeni Corporation i JCB). – Jestem dumny, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę jaką jest zarządzanie jednym z najważniejszych oddziałów handlowych koncernu SDF w Europie – komentuje Robert Brzozowski. – Podejmuję to wyzwanie ze świadomością ogromu zadania, ale jednocześnie z ogromnymi możliwościami stworzonymi przez nowe linie produktów i siłę marek Deutz-Fahr, Same i Lamborghini.
Dyrektor Brzozowski zastąpił tym samym Vlado Matijašicia, który po ponad 10-letnim okresie zarządzania oddziałem w Polsce kończy pracę i przechodzi na emeryturę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.