SDF modernizuje zakład produkcyjny ciągników w Indiach

Data publikacji:

Grupa SDF rozpoczęła projekt modernizacji swojego indyjskiego zakładu produkcyjnego w Ranipet zajmującego się produkcją ciągników. Modernizacja pozwoli na zwiększenie zdolności produkcyjnej SDF w Indiach i tym samym zaspokoi rosnące potrzeby, zarówno rynku wewnętrznego, jak i światowego.

Prace modernizacyjne zakładu, które rozpoczną się w styczniu 2020 roku, obejmą zwiększenie powierzchni logistycznej i całkowite przeprojektowanie linii montażowej przekładni oraz lakierni, wykorzystując najlepsze technologie produkcyjne dostępne na rynku w celu zapewnienia najwyższej jakości produkcji. 

Całkowita powierzchnia zakładu wynosi 127 tys. m², a nowe konstrukcje pozwolą na zwiększenie powierzchni zadaszonej z 26 tys. do 34 tys. m². Po zakończeniu prac cały rozkład fabryki zostanie zmodyfikowany tak, aby spełniał nowe wymagania, a zdolność produkcyjna SDF w Indiach przekroczy w ten sposób 20 tys. jednostek rocznie.

Projekt, który będzie realizowany przy zachowaniu ciągłości produkcji obecnego zakładu, jest rozplanowany na okres 3 lat, a jego całkowita inwestycja wyniesie około 7 mln euro.

Modernizacja zakładu w Ranipet jest częścią kilkudziesięcioletniej obecności SDF w Indiach, a dokładnie od 1996 r., w szczególności w dystrykcie Ćennaj, głównym obszarze przemysłowym kraju dla sektora motoryzacyjnego i produkcji pojazdów rolniczych.    

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.