[ATR] Technika Schuitemaker

Schuitemaker - Diabeł tkwi w szczegółach

Data publikacji:

Holenderska firma Schuitemaker wyposażyła właśnie swoją wielofunkcyjną przyczepę Rapide 6600-30,5 w większe opony, co pozwala zmniejszyć nacisk ogumienia na podłoże.

Zalety tego można zaobserwować w pierwszej kolejności podczas zbioru kukurydzy, gdy nie zawsze panują optymalne warunki glebowe.
Na życzenie może zostać również dostarczony system zmiany ciśnienia w oponie. Oprócz tego przyczepa jest dostępna w dwóch wariantach  z lub bez wałków dozujących. Producent wyposażył przyczepę zbierającą Rapide w czujnik NIR do oznaczania suchej masy w połączeniu z urządzeniem ważącym. System wykorzystuje technologię podczerwieni. Dzięki temu możliwe jest sporządzanie dokładnych kart plonowych dla poszczególnych wycinków pola. Daje to solidną podstawę, na której można później oprzeć rozprowadzanie gnojowicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.