[ATR] Technika SchaefflerJohn Deere

Schaeffler - Zestaw naprawczy dla ciągników

Data publikacji:
zestaw naprawczy

Ofertę firmy Schaeffler Automotive Aftermarket w zakresie części do ciągników rolniczych uzupełnił zestaw naprawczy napędu osprzętu silników. To sprawdzone rozwiązanie wchodzącej w skład Grupy Schaeffler marki INA, oferowane dotychczas w branży motoryzacyjnej, jest na razie przeznaczone dla najpopularniejszych modeli traktorów John Deere, ale w niedalekiej przyszłości ma być również dostępne do ciągników innych marek.

Zestaw upraszcza naprawę, pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia prawidłowe działanie całego zespołu napędowego osprzętu FEAD (z ang. - front end auxiliary drive), dzięki czemu ryzyko wystąpienia kolejnych awarii zostaje zminimalizowane i odsunięte w czasie. Każdy zestaw INA FEAD składa się z paska wieloklinowego, napinacza, rolki prowadzącej oraz wolnego koła (sprzęgłowego) alternatora skompletowanych w jednym opakowaniu, czyli wszystkich elementów niezbędnych do wykonania profesjonalnej naprawy napędu osprzętu, rekomendowanych przez firmę Schaeffler. Oprócz zestawów można także oczywiście zamawiać pojedyncze elementy napędu.

Wymiana kompletna

Wprowadzenie tego rozwiązania do rolniczej oferty Schaefflera wynika z coraz powszechniejszego stosowania w silnikach ciągników zaawansowanych systemów napędu osprzętu. Mocno eksploatowany w nowoczesnych traktorach napęd osprzętu musi zapewniać stałą wydajność przy zmiennych obrotach i obciążeniach silnika oraz sprawdzać się w każdych, często ekstremalnych warunkach. Jest to możliwe tylko. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.