[ATR] Nowości

Schaeffler Automotive Aftermarket - Części zamienne do podwozia marki FAG

Data publikacji:

Grupa Schaeffler jest znanym światowym dostawcą do branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Produkty firmy cieszą się uznaniem ze względu na ich wysoką jakość, zaawansowaną technologię, a także innowacyjne rozwiązania. Schaeffler dostarcza precyzyjne komponenty i systemy do silników, przekładni i podwozi, a także łożyska toczne i ślizgowe do wielu zastosowań przemysłowych.

Od czerwca br. Schaeffler Automotive Aftermarket dostarcza części zamienne do podwozia oferowane pod marką FAG, która zawiera ponad 130 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji zarówno pojedyńczych elementów, jak i zaawansowanych modułów. Dostępne są elementy zawieszenia, układu amortyzacji, układu kierowniczego, przeguby napędowe oraz łożyska, a także zestawy naprawcze wahacza, wyposażone we wszystkie niezbędne elementy montażowe. Działania firmy Schaeffler wynikają z przyjętej strategii zapewnienia najwyższej jakości części zamiennych i zestawów naprawczych. Jakość tę firma uzyskuje już na etapie projektowania, gdyż każda, nawet najmniejsza część jest opracowywana i sprawdzana zgodnie z przyjętymi normami. Podczas produkcji wysoką jakość produktów uzyskuje się, stosując wytrzymałe i zwiększające wydajność technologie powlekania i uszczelniania oraz najlepsze materiały.
Schaeffler stawia również na rozwój przyszłościowych technologii podwozia poprzez innowacyjne i niepowtarzalne produkty, takie jak elektroniczny stabilizator czy inteligentny moduł napędu. Firma dąży też do pełnego spełnienia wymagań klientów. W odpowiedzi na wymagania warsztatów poszerza dostępną gamę akcesoriów, ze szczególnym uwzględnieniem najpopularniejszych modeli samochodów oferowanych na rynku europejskim. Założenia polityki jakościowej firmy umożliwiają warsztatom przeprowadzanie kompleksowej i trwałej naprawy samochodów. Oferowane przez Schaeffler zestawy naprawcze marki FAG zawierają skompletowane, niezbędne części i akcesoria montażowe, takie jak śruby czy nakrętki - wszystkie elementy w jakości OE.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.