Aktualności

Same Deutz-Fahr Polska - Przeprowadzka do Lublina

Data publikacji:

Spółka Same Deutz-Fahr Polska oficjalnie otworzyła swoją nową siedzibę - uroczysta inauguracja odbyła się 17 maja w Lublinie. Nowa lokalizacja potwierdza pozycję SDF na rynku polskim, na którym koncern jest obecny od 1991 r. Jednocześnie odpowiada stale rosnącym potrzebom, m.in. w zakresie szkoleń produktowych i technicznych dla sieci dystrybucyjnej oraz personelu SDF Polska.

Nowa struktura organizacyjna oraz strategia działania koncernu w Polsce została zaprezentowana przez Roberta Brzozowskiego, dyrektora generalnego i członka zarządu Same Deutz-Fahr Polska, w obecności Vittorio Carozza, prezydenta Grupy SDF. Robert Brzozowski podkreślił wagę nowej siedziby koncernu w Polsce, szczególnie w zakresie szkoleń, zaznaczając jednocześnie, że: – daje ona możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji przedstawicieli sieci dilerskiej, zarówno w zakresie znajomości produktów, jak również udoskonalania umiejętności obsługi klientów. Ponadto możliwość stałego systematyzowania wiedzy handlowców oraz serwisantów, w świetle stale rozwijającej się technologii gamy oferowanych produktów, jest niezbędnym elementem dla budowania silnej pozycji na coraz bardziej wymagającym rynku.
Vittorio Carozza, prezydent Grupy SDF: – Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi SDF Polska i przybyłym gościom. Jestem bardzo zadowolony z wyników pracy SDF Polska. Nie lubię mówić o przeszłości i historii naszej obecności w Polsce, jednak muszę przypomnieć, że w Polsce pierwsze kroki stawialiśmy przed prawie 30 laty, kiedy jako młody człowiek widziałem w telewizji upadek muru berlińskiego - wtedy zaczął się nowy porządek na świecie. W tym czasie postanowiliśmy wybrać jeden kraj na wschodzie Europy, aby rozwijać tu nasze działalności. Ze względu na wielkość kraju i silne rolnictwo, Polska stwarzała nam świetne perspektywy. Po tym czasie stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, że była to bardzo trafna decyzja. W tym momencie 10% ludności w Polsce pracuje w rolnictwie, podczas gdy w USA to zaledwie 2%, a średnia w Europie to 3-5%. To oznacza, że populacja ludzi pracujących w rolnictwie w Polsce będzie malała, ale wzrośnie poziom automatyzacji rolnictwa, co daje nam dalsze perspektywy rozwoju na tym rynku.

Tomasz Kujawski

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.