Aktualności

Same Deutz-Fahr Polska/Agromarket Jaryszki - Pełen przegląd oferty

Data publikacji:

Czas i miejsce akcji - 2 września, 34 lokalizacje w całej Polsce: to podstawowe fakty dotyczące ogólnopolskiego Dnia Otwartego autoryzowanych dilerów marki Deutz-Fahr. W wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć również redakcji atr express, która odwiedziła kutnowski oddział firmy Agromarket Jaryszki.

Ciepła, słoneczna pogoda oraz liczne grono przybyłych gości (wśród nich m.in. Robert Brzozowski, dyrektor generalny Same Deutz-Fahr Polska) witanych przez Sabinę Bogdańską, dyrektor zarządzającą oddziału Agromarket, stanowiło idealną okazję do zaprezentowania szerokiej oferty firmy. Dlatego też diler pokazał m.in. nową serię wielozadaniowych ciągników z serii 4E - modele 4070E, 4080E i 4090E, kompaktowe modele z serii 5 (w tym 5080 D), mocną stawkę reprezentującą serię 6 - ciągniki 6140, 6155 RC Shift i 6165 RC Shift, a także kombajn Deutz-Fahr C6205. Oprócz szerokiej oferty sprzętu ze znakiem Deutz-Fahr, goście mogli zapoznać się również z szeroką ofertę maszyn towarzyszących, obejmujące m.in., maszyny uprawowe i opryskiwacze Unia Group, pługi Överum, maszyny do uprawy i siewu Kongskilde, opryskiwacze Hardi, przyczepy i rozrzutniki Metaltech, owijarki bel Sipma czy wozy asenizacyjne Meprozet. Do dyspozycji zwiedzających byli oczywiście handlowcy firmy Agromarket Jaryszki, którzy chętnie udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowanych.

Okolicznościowe atrakcje

Wszystkich tych, którzy tego dnia złożyli zamówienie na ciągnik lub podpisali umowę na zakup kombajnu Deutz-Fahr, Agromarket wspólnie z importerem tej marki zabierze na wyjazd do najnowocześniejszej fabryki Deutz-Fahr w Lauingen, w Niemczech. Drugą niespodzianką dla klientów był „pakiet operatora” (kombinezon roboczy i firmowe akcesoria Deutz-Fahr), aby go otrzymać należało umówić się w serwisie firmy na przegląd ciągnika lub kombajnu Deutz-Fahr z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.