[ATR] Aktualności SaMASZ

SaMASZ/BZ WBK Leasing - fabryczne finansowanie

Data publikacji:

BZ WBK Leasing poszerza swoją ofertę dla rolników o finansowanie fabryczne produktów SaMASZ, jednego z największych w Europie producentów maszyn zielonkowych. Oferta obejmuje roczną i półtoraroczną pożyczkę 0 proc.

 

- Pozycja lidera w obszarze finansowania maszyn i urządzeń zobowiązuje nas do stałego poszerzania oferty i współpracy z najlepszymi – tłumaczy Jacek Zwierski, dyrektor sprzedaży ds. rynku maszyn i urządzeń w BZ WBK Leasing. – SaMASZ należy nie tylko do polskiej,
ale ogólnoeuropejskiej czołówki producentów maszyn rolniczych. Jestem przekonany, że nasi klienci docenią zarówno jakość oferty produktowej, jak i bardzo dobre warunki finansowe, które im zaoferowaliśmy – dodaje Zwierski.

Suma opłat = wartość maszyny

W ramach współpracy BZ WBK Leasing zaoferował klientom dwie możliwości finansowania fabrycznego maszyn rolniczych SaMASZ – w dwóch oraz trzech ratach.

Finansowanie fabryczne SaMASZ

Nazwa produktu

SaMASZ Pożyczka 0%
UW 25% 3X25%

SaMASZ Pożyczka 0%
UW 25% 3X25%

Suma wszystkich opłat

100%

101%

Udział własny

34%

25%

Ilość i wartość % rat

2 x 33%

3 x 25%

Okres finansowania

12 miesięcy 

18 miesięcy 

Sposób spłat

Raty półroczne


W obu propozycjach, BZ WBK Leasing finansuje jedynie maszyny rolnicze. Ich wiek nie może przekroczyć 3 lat. Suma wszystkich opłat to odpowiednio 100 proc. dla dwóch rat i 101 proc. dla trzech.

- Zima to już tradycyjnie dobry czas na planowanie i zakup maszyn rolniczych. Staraliśmy się jednak nie tylko wpasować w kalendarz, ale zachęcić klientów również warunkami oferty. Oprócz zerowego oprocentowania, rolnicy mogą liczyć także na dwuletnią gwarancję
i bezpłatny dowóz maszyn na terenie całej Polski
– komentuje Jacek Zwierski z BZ WBK Leasing.

red.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.