Technika

Rynek części zamiennych - Biznes poza krajem

Data publikacji:

Podczas tegorocznej edycji wystawy techniki rolniczej Agritechnica w Hanowerze swoją ofertę zaprezentowało również szereg firm z Polski. Dla rodzimych wystawców była to bardzo dobra okazja do promocji marki i oferty produkcyjnej. Wystawcy mieli okazję nie tylko zaprezentować maszyny i urządzenia rolnicze, ale także oferowane części zamienne i podzespoły, a przy tym nawiązać kontakty handlowe z przedsiębiorcami niemal z całego świata. Kilka z nich poprosiliśmy o pokazanie, jaki mają pomysł na funkcjonowanie na rynkach eksportowych, z jaką ofertą wychodzą na rynki zewnętrzne, a także w jaki sposób podsumują sprzedaż w roku bieżącym?

Agroplast - Jarosław Bielecki

Nasz pomysł na funkcjonowanie na rynkach zagranicznych jest dosyć rozsądny. Chcemy robić najlepsze jakościowo części, zapewniając jednocześnie akceptowalny poziom cenowy, żeby był w zasięgu ręki praktycznie wszystkich klientów. Obecnie nasza oferta jest już dobrze dostosowana do wymogów rynków zachodnich - w asortymencie mamy chociażby 36 rodzajów rozpylaczy ceramicznych, wysokiej. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.