[ATR] Technika Annaburger

Rozsiewacze wielkopowierzchniowe

Data publikacji:

Marka Güstrower znana jest wśród europejskich rolników nie od dziś. Założone 20 lat temu przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji rozsiewaczy wielkopowierzchniowych. Obecnie, nowym dystrybutorem rozwiązań Güstrower w naszym kraju została firma Annaburger Polska.

Güstrower GDK to seria rozsiewaczy wielkopowierzchniowych obejmująca 5 modeli. Najmniejszy model wyposażony jest w zbiornik o pojemności 5 m³, największy zaś mieści nawóz o dwukrotnie większej objętości. Każdą maszynę można natomiast doposażyć w nadstawkę. Güstrower oferuje dwie nadstawki. Mniejszą o wysokości 30 cm oraz większą o wysokość 45 cm. W ten sposób można wydatnie zwiększyć pojemność skrzyni siewnej. Dla przykładu model GDK 6000 standardowo ma pojemność 6 m³. Stosując nadstawki parametr ten wzrasta do kolejno 8,5 i 10 m³.
Rozsiewacze wielkopowierzchniowe GDK wyróżniają się również zróżnicowaną ładownością. Techniczne dopuszczalne ob . . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 21/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.