Technika Ochrona i nawożenie

Rozsiewacze i opryskiwacze Agrional z Turcji

Data publikacji:

Oferta produktowa firmy Jastech ze Zbuczyna obejmuje rozrzutniki obornika, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze polowe oraz różnego rodzaju przyczepy. Do podstawowego asortymentu dołączyły właśnie maszyny tureckiej firmy Agrional. Są to m.in. rozsiewacze nawozów CAH 1200 oraz CAH 1500, które przekonują swoim bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

    Rozsiewacze i opryskiwacze Agrional z Turcji

Rozrzutniki serii CAH to dwutarczowe, kompaktowe urządzenia do dystrybucji nawozów chemicznych granulowanych oraz proszkowych. Precyzyjny system dozowania na tarcze, a także dostępne wyposażenie sprawiają, że jest to ciekawa propozycja na polskim rynku. Model CAH 1200 o pojemności zbiornika nawozowego 1200 l, osiąga szerokość roboczą od 10 do 36 m, wersja CAH 1500 dysponuje zbiornikiem 1500 l i zapewnia podobną szerokość rozrzutu.

Solidna konstrukcja i bogate wyposażenie

Rozsiewacze CAH oparte są na wytrzymałej ramowej konstrukcji, główne elementy, ale również nakrętki i śruby oraz tarcze rozsiewające są wykonane ze stali nierdzewnej, aby zapobiec procesowi korozji i maksymalnie wydłużyć okres efektywnej eksploatacji maszyny.
Standardowe siłowniki hydrauliczne pozwalają na zatrzymanie rozrzutu na jedną stronę maszyny - prawą lub lewą, co jest przydatną funkcją podczas pracy na obrzeżach pola lub w pobliżu wrażliwych obszarów np. zbiorników wodnych lub dróg. Podczas wysiewu skrajnego ważną rolę pełnią także specjalna osłona oraz dedykowana tarcza rozsiewająca. Ograniczają niepotrzebne straty nawozowe oraz zapobiegają niekontrolowanemu wpływowi na środowisko naturalne.

Rozsiewacze wyposażono również w system hydraulicznego zamykania otworów dozujących, sita zamontowane w skrzyni nawozowej oraz mieszadło zapobiegające zbrylaniu się materiału. Z pozostałego wyposażenia ułatwiającego pracę z maszyną należy wymienić plandekę ze stelażem, która chroni nawóz przed czynnikami atmosferycznymi, praktyczną tabelę ustawień wysiewu oraz instalację oświetleniową i zdejmowane koła transportowe.

Opryskiwacze w ofercie

W ofercie firmy Jastech pojawiły się również opryskiwacze, które są bardzo atrakcyjne cenowo i to od niewielkich wersji sadowniczych po duże modele polowe o pojemności do kilku tysięcy litrów, z szerokością belki od dziesięciu do nawet dwudziestukilku metrów. Całe oprzyrządowanie i systemy sterowania są oczywiście wysokiej jakości, oferowane pojemności zbiorników będą w zakresie 800, 1000 i 1300 l. Jeszcze większe możliwości zapewniają opryskiwacze zaczepiane z pojemnościami od 1500 do 4000 l. 

Prezentowany na targach Agroshow w Bednarach model Alfa 1300 LT to zawieszany opryskiwacz polowy z automatycznym wysięgnikiem o szerokości roboczej 15 m. Opryskiwacz wyposażono w pompę o wydajności 96 l/min, polietylenowy zbiornik z pojemnością 1300 l i dodatkowy zbiornik na czystą wodę. Belka polowa opryskiwacza sterowana jest hydraulicznie, umożliwia niezależne składanie, rozkładanie, podnoszenie i otwieranie. Sterowanie pracą opryskiwacza jest realizowane poprzez komputer z dotykowym panelem roboczym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.