Nowości

Rozlewanie gnojowicy bez zapadania pojazdu w glebę

Data publikacji:

Dzięki optymalnemu rozkładowi obciążenia wóz asenizacyjny Big Foot wywiera minimalny nacisk na podłoże, nie zapada się, nie blokuje i nie niszczy gleby, a także zapobiega stracie plonów. Po prostu ogumienie o dużych rozmiarach minimalizuje nacisk na podłoże. Ten pozytywny efekt jest potęgowany przez dodatkowy system kontroli ciśnienia w oponach. 

    Rozlewanie gnojowicy bez zapadania pojazdu w glebę

Wóz asenizacyjny jest oferowany w dwóch wariantach objętości – 16 tys. i 18 tys. l. Szczególną uwagę należy zwrócić na opony w rozmiarze 800/65 R 32, które dobrze dopasowują się do pojazdu dzięki odpowiednim wycięciom. Pojazd zaś ma długość 6.5 m. 

Dyszel Y znany z serii Alpha Line, który jest obustronnie sprężynowany, zapewnia optymalny punkt holowania. Hydrauliczne zawieszenie osi umożliwia z kolei dobrą trakcję i komfort jazdy w pagórkowatym terenie. Szybki proces opróżniania to zasługa mimośrodowej pompy śrubowej lub rotacyjnej pompy krzywkowej. Decydując się na wariant próżniowy, moc ssania kompresora można zwiększyć za pomocą turbonapełniacza umieszczonego pośrodku, pod beczką. Jeśli chodzi o układ kierowniczy tylnej osi, są do wyboru: klasyczne samokierowanie lub hydrauliczne, ewentualnie elektroniczne sterowanie wymuszone. 

Opcjonalne ramię ssące o długości 5 m, które można obsługiwać bezpośrednio, proporcjonalnie i z wyczuciem za pomocą dżojstika, zapewnia elastyczne użytkowanie, zwłaszcza w przypadku zestawu do rozlewania gnojowicy z beczkami transportowymi. 

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.