Ropa Keiler 2 - kombajn z napędzaną osią

Data publikacji:

8-tonowy zasobnik na ziemniaki, napędzana teleskopowa oś jezdna, w pełni hydrauliczny napęd oraz szerokość transportowa na poziomie 3 m to tylko kilka z wielu ciekawych cech jakie ma kombajn do ziemniaków Keiler 2.

Keiler 2, to nazwa dwurzędowego zaczepianego kombajnu do ziemniaków produkowanego przez firmę  Ropa. Jaskrawożółta maszyna ma niemal 12 m długości i została wyposażona w 8-tonowy zasobnik na zbierany materiał. Zbiornik ma nieco ponad 2,2 m szerokości i umożliwia przeładunek na maksymalnej wysokości 4,1 m.

To co podkreśla producent to w pełni hydrauliczny napęd całego kombajnu. Wpływa to na płynną pracę wszystkich podzespołów oraz wydajność maszyny. Prowadzenie głębokości sekcji podbierającej jest regulowane oddzielnie dla każdego rzędu. Przy czym regulacja nacisku na redliny jest hydrauliczna i w pełni zautomatyzowana. W opcji dostępne jest hydrauliczne ustawianie głębokości.

Taśmy sitowe o mają szerokość 1,6 oraz 1,5 m, taśma łęcinowa - 1,6 m, taśmy oddzielające odpowiednio 1,45; 1,16; 0,7 oraz 1,3 m. Maszynę wyposażono w obiegowy grzebień palczasty UFK z bezstopniową obustronną regulacją prędkości obrotu i wysokości. Z kolei taśma łęcinowa jest .  .  .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.