[ATR] Aktualności Kariera w rolnictwie365FarmNet

ROLNICTWO 4.0 DLA KAŻDEGO UCZNIA I STUDENTA

Data publikacji:

Darmowe webinary oraz program 365Campus - to dwie propozycje dla szkół i uczelni wyższych, które pozwolą zapoznać się z zagadnieniami rolnictwa precyzyjnego oraz przećwiczyć je w praktyce. To też świetne rozwiązanie, jeśli interesujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami w gospodarstwie.

Darmowe zajęcia online to oferta skierowana przede wszystkim dla uczniów średnich szkół zawodowych o profilu rolniczym, ale mogą uczestniczyć w nich też studenci uczelni wyższych. Do tej pory w webinarach brali już udział studenci z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie czy ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Każde zajęcia składają się z części teoretycznej, podczas której uczestnicy poznają dane zagadnienia, a potem sprawdzają je w praktyce w aktywny, a przy tym interaktywny sposób. Ich tematyka jest dostosowana do pory roku i trwających prac polowych, młodzież może więc wszystkie zdobyte informacje zastosować później u siebie w gospodarstwie.

365Campus - zaawansowane oprogramowanie bezpłatnie dla uczniów, szkół i uczelni

Projekt 365Campus to zarówno wsparcie dla uczniów studentów i kadry naukowej, jak również świetny start w Rolnictwo 4.0. Zapisując się do uczestnictwa w nim, szkoły i uczelnie wyższe mogą bez ograniczeń i zupełnie za darmo korzystać z dostępu do rozszerzonych funkcjonalności programu 365FarmNet, takich jak np.: mapowanie pól, planowanie płodozmianu i odmian, planowanie przejazdów polowych, zarządzanie stadem bydła, magazynem, dokumentowanie prac polowych czy profesjonalne przygotowanie bilansu zysku i strat w gospodarstwie.

Aby wziąć udział w programie, wystarczy założyć konto dla danej szkoły w programie 365FarmNet i skontaktować się z przedstawicielami firmy 365FarmNet w celu odblokowania płatnych funkcji programu. Więcej szczegółów na stronie www.365farmnet.com lub po sczytaniu kodów QR na stronie obok.

Pobierz magazyn

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.