[ATR] Technika Riela Polska

Riela Polska - Obiekty w całym kraju

Data publikacji:

Każdy kto często porusza się samochodem po polskich drogach - od Podkarpacia po Zachodniopomorskie, zwróci swą uwagę na duże i efektownie wyglądające - zwłaszcza w pełnym słońcu - przystosowane do magazynowania tysięcy ton obiekty przechowalnicze, zapewniające zachowanie optymalnych cech technologicznych ziarna. W całym kraju można spotkać już setki takich obiektów - wiele z nich zostało zrealizowanych przez firmę Riela - poniżej prezentujemy kilka sztandarowych realizacji tego przedsiębiorstwa.

Z usług firmy Riela korzysta m.in. spółka Agro Artim, do której należą trzy obiekty wykonane przez to przedsiębiorstwo. Pierwszy z nich to elewator w Stachach (w woj. warmińsko-mazurskim) - obiekt o ładowności 30 tys. ton, składający się z 10 silosów po ok. 2100 ton, magazynów płaskich o powierzchni ok. 5000 m², 3 zbiorników buforowych po 300 ton każdy, czyszczalni, suszarni kolumnowej opalanej gazem propan-butan i całej infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania instalacji. Obiekt może przyjąć i wyczyścić do 150 t/h, a wysuszyć - 30 t/h. Wyposażony jest także w duży plac manewrowy i rampę rozładunkową na magazyn płaski, w 50-tonową elektroniczną wagę samochodową, system zdalnego pomiaru temperatury w komorach, system automatycznego pobierania próbek. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.