[ATR] Technika Riela Polska

Riela - Do wody lub na gnojowicę

Data publikacji:

W ofercie renomowanej firmy Riela pierwsze skrzypce grają przede wszystkim silosy na zboże, czyszczalnie do zboża, hale rolnicze, przenośniki, mieszalnie czy systemy wentylacyjne. Na wyróżnienie zasługują też wysokiej jakości zbiorniki na wodę lub gnojowicę oferowane w 24 rozmiarach.

Prezentowane zbiorniki przeznaczone są do magazynowania gnojowicy bydlęcej lub z pochodzącej produkcji trzody chlewnej. Mogą być używane również jako oczka wodne lub zbiorniki rybne, a także zbierać wodę deszczową i służyć jako zbiorniki przeciwpożarowe przeznaczone do magazynowania wody w instalacjach tryskaczowych. Mają średnicę od 6,24 do 17,83 m w wersji z dachem wykonanym z tkaniny PCV oraz 19,61 m z dachem ze stali z blachy ocynkowanej. Oferowane objętości zbiorników wynoszą od 79 do aż 2564 m³. Ściany zbiorników wykonane zostały ze specjalnej stali konstrukcyjnej S350 GD, ocynkowanej ogniowo, dzięki czemu są odpowiednio chronione przed oddziaływaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych. Dodatkowym zabezpieczeniem ścian jest pokrycie specjalnym tworzywem sztucznym Solano. W przypadku zbiorników na gnojowicę niezmiernie ważna jest ich szczelność, gdyż niedopuszczalne jest przenikanie nawozu do gruntu. Zabezpieczeniem przed wyciekami jest wyłożenie wnętrza zbiornika membraną EPDM o grubości 1,1 mm w kształcie worka o wymiarach dopasowanych do zbiornika, gwarantującą stuprocentową szczelność zbiornika.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.