Aktualności

Rekordowa kwota na cele charytatywne

Data publikacji:

W roku jubileuszu 100-lecia Grupy Fricke, w skład której wchodzi Granit Parts Polska, odbył się coroczny bieg charytatywny Fricke Social Run. Zgodnie z hasłem „Grow. 100 years of growth”, pracownicy firmy przez 4 tygodnie zbierali pieniądze na szczytne cele, w tym na działania WWF na rzecz ochrony lasów deszczowych oraz 10 projektów regionalnych w całej Europie. W sumie firma zebrała rekordową kwotę ok. 38,9 tys. euro.

    Rekordowa kwota na cele charytatywne

    Firma zebrała rekordową kwotę ok. 38,9 tys. euro.

Zasada zbierania tak pokaźnej sumy pieniędzy była bardzo prosta - dwa euro za każdy przebyty kilometr w ramach tradycyjnego biegu charytatywnego firmy. A pracownicy Fricke Group łącznie w 2458 indywidualnych biegach pokonali dystans 16 953 km - było to łącznie 337 biegaczy z 14 krajów. Oprócz biegaczy z europejskich oddziałów Grupy Fricke, takich jak Polska, Francja, Hiszpania i Dania, w zbiórce wzięli udział również pracownicy placówki w Indiach. Fricke Social Run 2023 to jak dotąd najbardziej udana kampania społeczna Grupy Fricke. 

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.