[ATR] Aktualności

Rekordowa kwota na cele charytatywne

Data publikacji:
Rekordowa kwota na cele charytatywne

Firma zebrała rekordową kwotę ok. 38,9 tys. euro.

W roku jubileuszu 100-lecia Grupy Fricke, w skład której wchodzi Granit Parts Polska, odbył się coroczny bieg charytatywny Fricke Social Run. Zgodnie z hasłem „Grow. 100 years of growth”, pracownicy firmy przez 4 tygodnie zbierali pieniądze na szczytne cele, w tym na działania WWF na rzecz ochrony lasów deszczowych oraz 10 projektów regionalnych w całej Europie. W sumie firma zebrała rekordową kwotę ok. 38,9 tys. euro.

Zasada zbierania tak pokaźnej sumy pieniędzy była bardzo prosta - dwa euro za każdy przebyty kilometr w ramach tradycyjnego biegu charytatywnego firmy. A pracownicy Fricke Group łącznie w 2458 indywidualnych biegach pokonali dystans 16 953 km - było to łącznie 337 biegaczy z 14 krajów. Oprócz biegaczy z europejskich oddziałów Grupy Fricke, takich jak Polska, Francja, Hiszpania i Dania, w zbiórce wzięli udział również pracownicy placówki w Indiach. Fricke Social Run 2023 to jak dotąd najbardziej udana kampania społeczna Grupy Fricke. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.