[ATR] Technika

Rębaki od Remet CNC Technology

Data publikacji:

Rosnące zapotrzebowanie na maszyny do rozdrabniania drewna sprawia, że rynek rębaków i łuparek jest coraz bogatszy. Interesujący asortyment w tym segmencie posiada firma Remet CNC Technology z Łowiska w powiecie rzeszowskim.

Oferta firmy obejmuje rębaki Red Dragon napędzane od WOM, spalinowe i elektryczne, walcowe i tarczowe, z przenośnikami taśmowymi (stałym 1,6 m lub rozkładanym 2,3; 3 lub 4 m) lub kominami wyrzutowymi, a także łuparki do drewna, dostępne w szerokim wyborze umożliwiającym optymalny dobór modelu do potrzeb. Profesjonalne wykonanie, solidne materiały (m.in. noże z trudno ścieralnej stali Hardox 500, hartowane indukcyjnie koła zębate), nowoczesne technologie i park maszynowy, obejmujący m.in. centra obróbcze i tokarki CNC, centrum obróbki laserowej czy lakiernię proszkową z piecem do polimeryzacji. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 15/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.