Aktualności

Rafał Piechaczek mistrzem SkillsPoland

Data publikacji:

W dniach 23-25 listopada br. w Gdańsku odbyły się zawody SkillsPoland, które stanowiły eliminacje do przyszłorocznych międzynarodowych zawodów EuroSkills. W konkurencji mechanika pojazdów rolniczych i budowlanych zwycięzcą został Rafał Piechaczek, student Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

    Rafał Piechaczek mistrzem SkillsPoland

Wszyscy uczestnicy zmagań brali wcześniej udział w konkursie Student na Medal, organizowanym przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Po trzydniowych zmaganiach Rafał Piechaczek okazał się najlepszy spośród pięciu uczestników rywalizacji.

W przyszłym roku to on będzie reprezentował nasz kraj w konkurencji mechanika pojazdów rolniczych i budowlanych na zawodach EuroSkills, które odbędą się na początku września w Gdańsku. PIGMiUR będzie partnerem tego wydarzenia i patronem konkurencji mechanika pojazdów rolniczych i budowlanych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.