[ATR] Aktualności

Rabe po raz kolejny ma kłopoty finansowe

Data publikacji:

Pojawiają się doniesienia, że Rabe po raz kolejny ma kłopoty finansowe. Niemiecki producent pługów i kultywatorów został zakupiony przez Grégoire Besson Group w 2011 r.

Ubiegając się o upadłość firmy z siedzibą w Bad Essen, GB Group zapewni wynagrodzenie dla około 200 pracowników Rabe i umożliwi dostawę już zamówionych i przyszłych maszyn. Przyczyną bankructwa jest to, że proces inwestycyjny na poziomie grupy trwał dłużej niż oczekiwano.

Staramy się utrzymać bankructwo we własnym zakresie, w ramach grupy Grégoire Besson, aby pomyślnie zakończyć proces inwestowania dla całej grupy - powiedział Simon Schlüchter, członek zarządu Grégoire Besson GmbH.

Naszym celem jest wspieranie sprzedaży całej grupy w optymalny sposób poprzez nasz wniosek o niewypłacalność. Uważamy, że jest to najlepsza opcja dla nas, aby uzyskać jak najwięcej miejsc pracy i jednocześnie zadowolić wierzycieli - wyjaśnił Schlüchter - chociaż bankructwo jest przeprowadzane we własnym zakresie, zyskaliśmy teraz czas na utrzymanie naszej działalności oraz, jako istotna część Grupy Grégoire Besson, aby zapewnić ciągłość istnienia lokalizacji Bad Essen.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.