Aktualności

Przyszłość już tu jest – w Kramp Lab

Data publikacji:

Otwarcie kolejnego Centrum Techniczo-Rolniczego PbK w Mielcu miało swoją wyjątkową oprawę. Nie mogło być jednak inaczej, gdyż przy tej okazji swoje podwoje oficjalnie uruchomiło prawdziwe serce tej pokazowej placówki, czyli Kramp Lab.

    Przyszłość już tu jest – w Kramp Lab

W wydarzeniu tym napięcie rosło niczym w filmach Alfreda Hitchcocka. Nietypowa była już sama pora – początek o godz. 21:30 w dniu 12 czerwca. Daleki od sztampy był rzecz jasna ciąg dalszy, co zgodnie podkreślali gości wydarzenia – prawie 200 osób. Wymieńmy zatem najważniejsze punkty programu. Na początek schematy złamał Jacek Gbur, dyrektor handlowy Kramp otwierając wydarzenie (w uroczystym otwarciu uczestniczył też Eddie Perdok, dyrektor zarządzający Kramp) wjechał odrestaurowanym Ursusem, po czym podkreślał znaczenie prezentowanych niedługo później rozwiązań dostępnych w Kramp Lab. Co jednak kryje się pod tą nazwą? 

– Kramp Lab to nie tylko nowoczesne technologie, ale także platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń. Pragniemy, aby każdy, kto przekroczy próg tego miejsca, znalazł tu wsparcie, inspirację i rozwiązania, które pozwolą mu rozwijać swoją działalność. Kramp Lab odpowiada na potrzeby naszych klientów w sposób równie nietuzinkowy, jak nasze podejście do rolnictwa – mówił Jacek Gbur w trakcie otwarcia.

 

Na noc pełną wrażeń złożył się m.in. mapping, który pokazywał fascynującą grę świateł na budynku Centrum Rolniczego nawiązującą do doświadczeń dostępnych wewnątrz okazałego obiektu. Gości powitało eleganckie przyjęcie, w trakcie którego mogli zobaczyć pokazy magików i posłuchać muzyki na żywo. Na zewnątrz obiektu na uczestników czekała zaś perełka firmy - Kramp Experience, czyli nowoczesny, mobilny oddział Kramp umieszczony w wielofunkcyjnym aucie pokazowym.

 

Ekspansja na południu Polski

Centrum w Mielcu jest drugim z pięciu planowanych w Polsce obiektów flagowych firmy Kramp. Tworzą go samoobsługowa hala sprzedażowa, magazyn, sala szkoleniowa a także nowo otwarta, nowoczesna strefa testowania produktów Kramp Lab. W ofercie sklepu znajduje się szeroki wachlarz artykułów skierowanych dla rolników, w tym: części maszyn, technika ciągników i technika pojazdowa, produkty z kategorii ogród i las, hydraulika i technika napędowa, maszyny budowlane, gospodarstwo, warsztat czy produkcja zwierzęca.

 

A skoro już mowa o Kramp Lab, to w znajdującej się tam strefie testowej znalazły się m.in. hologramy prezentujące odzież rolniczą, urządzenia pokazujące działanie oprysków, mini koparka zawierająca elementy z oferty Kramp, a także wyjątkowa, zbudowana z oświetlenia dla maszyn rolniczych część sufitowa i interaktywny model paszociągu zawieszony pod sufitem. To nie wszystko, bo w Kramp Lab są też: pracujący model silnika ciągnika, miejsce do nauki zakuwania łańcuchów i pomiaru naprężenia pasów napędowych. Imponujące wrażenia dopełnia jedna ze ścian pokryta olbrzymimi, 100-calowymi ekranami wyświetlającymi interaktywne treści. Każde stanowisko jest wyposażone w iPada, który umożliwia samodzielne zwiedzanie i naukę, a cała przestrzeń jest sterowana za pomocą paneli typu smart dom.

Warto dodać, iż firma Kramp zamierza rozszerzyć swoją działalność na terenie południowej Polski. Pod szyldem Powered by Kramp działa obecnie 106 sklepów w całym kraju, w tym 97 PbK Partner oraz 9 PbK Diler (shop in shop). Do końca 2024 r. firma planuje powiększyć tą liczbę do 135. Trwa także intensywny rebranding sieci Grene, która od 2022 r. przechodzi transformację do Powered by Kramp.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.