[ATR] Aktualności Emmarol

Przystawki Emmarol dobrze dobrane

Data publikacji:
Przystawki Emmarol dobrze dobrane

Firma Emmarol z Głobinia na Pomorzu działa na polskim rynku od 2004 r. W jej ofercie znajdują się profesjonalne maszyny do zbioru kukurydzy na ziarno. Warto zaznaczyć, że jest to jedyny producent tego rodzaju maszyn w Polsce. Przystawki firmy Emmarol odznaczają się nowoczesną konstrukcją oraz wysoką jakością wykonania, są odpowiednio dobrane, mogą być podłączone do każdego kombajnu, co zapewnia im większą uniwersalność.

Nowa siedziba firmy Emmarol w Głobinie powstała w 2019 r. Roczna produkcja około 100 maszyn przeznaczonych do zbioru kukurydzy na ziarno odbywa się na terenie zakładu o powierzchni 6500 m², firma zatrudnia przy tym 150 pracowników. Emmarol dysponuje bardzo bogatym parkiem maszynowym, który jest uniwersalny i nowoczesny. Czas oczekiwania na dostawę zamówionej maszyny wynosi średnio od 6 do 8 miesięcy. Duży wpływ ma tutaj dostępność części sprowadzanych z zagranicy oraz np. asortymentu hydrauliki siłowej. Mocną cechą firmy jest również bardzo dobry serwis i profesjonalna obsługa klienta. Dostęp do części zamiennych realizowany jest w ciągu 24, najpóźniej 48 godzin - wyjaśnia Marek Krasicki, właściciel firmy Emmarol.

Rok 2022 był w firmie Emmarol bardzo dynamiczny pod względem sprzedaży. Problemy z dostępnością części nie dotknęły mocno działalności firmy, odpowiednio wcześnie zaplanowano bowiem produkcję i zabezpieczono zapasy trudno dostępnych elementów. Bieżąca sytuacja polityczno - gospodarcza sprawia, że polski rynek wchodzi w okres ochłodzenia i spadków sprzedażowych. Emmarol planuje więc swoją ekspansję na rynki zewnętrzne, aby zapełnić powstającą lukę w sprzedaży.

Oferta produktowa

Heder do kukurydzy to rozwiązanie pozwalające zebrać plony podczas jednego przejazdu, w ciągu kilku godzin nawet na dużym polu. Emmarol produkuje wysokiej jakości przystawki do zbioru kukurydzy, 4-, 5-, 6-, 8-rzędowe, w wersji z ramą sztywną lub składaną hydraulicznie. Przystawki wykonane są przy tym z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, a dostawcami komponentów takich jak: przekładnie, łańcuchy, sprzęgła, noże, łożyska itp. są światowi liderzy w ich produkcji. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że przystawki są niemal bezawaryjne, zapewniając zbiory bez strat plonów.

Rozdrabniacz wyposażony jest w wolnobieżne sprzęgło, chroniące przed nadmiernym obciążeniem przy uruchamianiu i wyłączaniu maszyny, a dwustronny napęd z dostępem do kół łańcuchowych umożliwia regulację obrotów i dostosowanie do typu napędu, w jaki wyposażono kombajn. Docenić należy zastosowane zabezpieczenia i możliwość regulacji maszyny, które sprawiają, że charakteryzuje się ona dłuższym okresem eksploatacyjnym. Gwarancja producenta obejmuje okres 24 miesięcy.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.