Aktualności

Przystawki Biso od 5 do 12 rzędów

Data publikacji:

Austriacka firma Biso ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wysoce innowacyjnych maszyn rolniczych. W jej ofercie znajdują się m.in. przystawki do kombajnów zbożowych, ale również do zbioru soi, kukurydzy czy też słonecznika. W obecnych czasach, gdy dla rolnika najważniejsze jest, aby wszystkie plony zebrać wydajnie i jak najszybciej bez strat stanowią ciekawą ofertę.

    Hedery do zbioru kukurydzy Corn Power.

Hedery do zbioru kukurydzy Corn Power, przeznaczone są dla profesjonalnego rolnictwa, a zwłaszcza do zbiorów na dużych polach. Zastosowana tutaj sztywna rama i solidne, niezawodne jednostki rzędowe z optymalnym położeniem rozdrabniacza poziomego, gwarantują najwyższą wydajność podczas pracy. Przystawki Biso Corn Power dostępne są w wersjach 5-, 6-, 8- i 12-rzędowej. Zapewniają najwyższą dokładność zbioru przy czym niemal 100% zbieranych kolb kukurydzy jest cięta bardzo delikatnie, co ma pozytywny wpływ na jakość pozyskiwanego plonu.
Wysokowydajny układ roboczy

Hedery Biso wyposażone są w poziomy, wysokowydajny rozdrabniacz, który na spodzie tnie kukurydzę w niezawodny i energooszczędny sposób. Listwa tnąca regulowana jest hydraulicznie, w opcjonalnym pakiecie jest natomiast hydrauliczna regulacja kąta, która umożliwia dostosowanie maszyny do różnych warunków polowych podczas zbioru. W opcji jest również zestaw do konwersji, umożliwiający zbiór słonecznika, który zwiększa wachlarz zastosowań maszyny i czyni ją bardziej uniwersalną. 

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.