Aktualności

Przejęcie Phenix Agrosystem

Data publikacji:

Z końcem stycznia 2023 r. Grupa Kverneland podpisała umowę nabycia 100% udziałów we francuskiej firmie BC Technique, producenta kultywatorów międzyrzędowych, pielników rotacyjnych, interfejsów prowadzących i bron zębowych, które są dystrybuowane pod marką Phenix Agrosystem. 

    Przejęcie Phenix Agrosystem

Produkty te, jak i oferowane rozwiązania bardzo dobrze komponują się z ideą zrównoważonego rolnictwa i umożliwiają klientom osiąganie wydajnej, dokładnej i spójnej uprawy oraz kontroli chwastów. Yasukazu Kamada, prezes i dyrektor generalny Kverneland Group potwierdza, iż produkty Phenix Agrosystem wzmacniają strategiczne zaangażowanie Kverneland Group i Kubota w dostarczaniu zrównoważonych metod uprawy roli.

– Istnieją synergie w łączeniu systemów produktów i rozwiązań tych dwóch firm, a tym samym również cenne korzyści dla partnerów dystrybucyjnych i rolników

– komentuje.

Marka Phenix będzie nadal dystrybuowana za pośrednictwem dotychczasowej sieci sprzedaży. Równolegle produkty będą wprowadzane w sieciach dystrybucji Kverneland i Kubota. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.