[ATR] Aktualności Fliegl budowlane

Przejęcie firmy Brochard przez Fliegl

Data publikacji:

Firma Fliegl z dniem 8 lipca przejęła francuską firmę Brochard Constructeur, znanej m.in. z szerokiej gamy rozrzutników obornika, przyczep rolniczych czy wozów przeładowczych.

Brochard poszerza naszą ofertę produktów w Niemczech i na rynkach międzynarodowych. Ta fuzja pomoże nam poszerzyć całą ofertę usług i jeszcze bardziej ugruntować pozycję we Francji – skomentował Josef Fliegl, dyrektor generalny Fliegl Agrartechnik.
Produkty nadal będą sprzedawane pod nazwą Brochard na rynku francuskim, a także na innych rynkach, na których ta marka jest znana. Pod względem jakości, wykonania i komponentów produkty zostaną dostosowane do standardów firmy Fliegl. Ponadto w osobnej linii produkcyjnej pod nazwą Fliegl produkowane będą również rozrzutniki obornika - pierwsze modele zostaną zaprezentowane podczas targów Agritechnica w listopadzie br.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.